משרד עורכי דין מורן כהן מיכאלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוצאה לפועל

 
 
משרדה של עו"ד מיכאלי כהן מורן מייצג חייבים וזוכים בהליכי גבייה או תשלום חוב באמצעות ההוצאה לפועל. עו"ד כהן מיכאלי מתמחה בהליך כינוס ומימוש נכסים מתחילתו ועד סופו, הכולל פניות להוצאה לפועל וניהול ההליך עד להעברת הזכויות בטאבו.

בתחום ההוצאה לפועל, מלווה המשרד את לקוחותיו בכל שלבי הייצוג בדיונים ובערכאות, המשא ומתן ועד למימוש פסקי דין במקרה הצורך. האינטרסים המשפטיים של הלקוח ניצבים אל מול עיניו והוא חותר להשיג אותם ביצירתיות, באחריות ובמקצועיות ללא פשרות.

לשכת ההוצאה לפועל היא אחת מזרועות הביצוע של מערכת החוק הישראלית, והיא מסייעת לזוכה המחזיק בצ'ק, פסק דין, שטר חוב או מסמך משכון לגבות את התשלום המגיע לו מידי החייב בקלות ובהקדם האפשרי. ההתנהלות מול לשכת ההוצאה לפועל אינה פשוטה ועשויה להתאפיין בסרבול ובבירוקרטיה מסועפת. משרד עו"ד מורן כהן מיכאלי מלווה את הזוכה לכל אורך תהליך הגבייה על מנת לאפשר לו לקבל את המגיע לו במהירות וביעילות.

ניסיונו הרב של המשרד אל מול מערכת ההוצאה לפועל מאפשר לו לנווט נכונה בנבכי הבירוקרטיה של הלשכה להוצאה לפועל ולנצל את הכלים שהיא מעמידה לרשות הזוכה בגביית החוב.
 
 
 
הוצאה לפועל
 
 
 
 
משרדה של עו"ד כהן מיכאלי מייצג גם חייבים אל מול ערכאות הלשכה ומאפשרים להם להגיע להסדרי תשלומים בהם הם יכולים לעמוד או להשיג עבורם הכרה כמוגבלי אמצעים. בנוסף אנו מייצגים אותם גם בחקירות יכולת, דיוני איחוד תיקים ופשיטת רגל.

חשוב לדעת כי עורך דין מנוסה בליווי ובייצוג חייבים בהוצאה לפועל, כבר בשלבים המוקדמים של הליך הגבייה, יסייע לחייב אל מול הרשויות וישיג לו פריסת חוב התואמת את יכולת ההחזר שלו.

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל סוגי התביעות המתנהלות בלשכת ההוצאה לפועל, וביניהן:


  • גבייה ותשלום של חובות שנתקבלו כתוצאה מפסקי דין והחלטות של בתי משפט או בתי דין
  • גבייה ותשלום של שטרות חוב, המחאות, שטרי משכון ומשכנתה
  • אי תשלום או איחור בתשלום של דמי מזונות

למשרדה של עו"ד מורן כהן מיכאלי ניסיון עשיר בטיפול בכל סוגי התביעות ובייצוג בהוצאה לפועל. הוא מלווה את הלקוח, חייב או זוכה, לכל אורך התהליך, ומקפיד על מתן יחס אישי וטיפול המותאם בדיוק לצורכיו ולמצב התיק המשפטי שלו.

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ משפטי התקשרו: 072-3239533